Kas Kryst: kampania kolekcji na wiosnę i lato 2017

Architektura Bauhausu, plaże, surowa natura. I pełne kontrastów krajobrazy. Swoją najnowszą, (znów!) fantastyczną kampanię KAS KRYST zrealizowała w Izraelu. Jej premiera dziś na moim blogu. 

Kibicuję jej od dawna. Podoba mi się jej poczucie estetyki, nieoczywiste lecz spójne w swoim przekazie kolekcje i konsekwencja. Moda KAS KRYST nie należy do najłatwiejszych i wymyka się prostym kategoriom, co należy brać za kolejną jej zaletę. A do tego narracyjne, przemyślane sesje. Zawsze na swój sposób udramatyzowane, a jednocześnie niepozbawione humoru. Ku mojej radości, na miejsce premiery najnowszej z nich projektantka wybrała mój blog i opatrzyła ją własnym komentarzem.

1

 

 

KAS KRYST: Bohaterka zdjęć to dziewczyna, która pokazuje nam swoje miejsce na ziemi. Obiektyw podąża za nią ulicami Tel Avivu, towarzyszy przy codziennych czynnościach, wyłapuje szczególne chwile i ukazuje ich piękno w najprostszej postaci. Lokalizacje są minimalistyczne, oszczędne w swojej kolorystyce i formie. Ich czystość i prostota dają pole do popisu postaci odgrywanej przez modelkę Maję Salamon. Jej oryginalna dynamika pozowania sprawia, że momenty ujęte na zdjęciach nabierają życia. Monochromatyczne sylwetki z kolekcji są jej idealnym uzupełnieniem, wypełniają obraz i tworzą  spójną dla odbioru całość.

 

2 (1)

 

Nadchodzący wiosenno-letni sezon wyznaczają cztery komponujące się ze scenerią sesji barwy, a definiują go kontrasty. Przeźroczystości mieszają się tu z mięsistymi materiałami, błyski z matami, falbany zaś z geometryczną formą płaszczy i kurtek. Ubrania często mają odwrócone szwy, a surowe wykończenia sprawiające wrażenie niedbale wykonanych, wręcz niedokończonych.

 

3

4 5 6 (1)79 10 11 12 13

 

Fotograf: Daniel Jaroszek / MAKATA

Modelka: Maja Salamon / D’Vision

Retusz: Magdalena Baran

Asystent: Otto Sot / MAKATA STUDIO

Okulary: MOKO 61

Buty: Fashion PR

Ubrania i dodatki KAS KRYST kupicie na http://kaskryst.com/

 

 

2 Komentarze

  1. sneakersy
    26 kwietnia 2017

    Bardzo fajna kolekcja

    Odpowiedz

Dodaj komentarz