Michał Zaczyński

Michał Zaczyński – dziennikarz. Aktualnie pisze m.in. do „Polityki”, „Vogue”, „Rzeczpospolitej” i „Elle”.

Wykładowca i juror konkursów dla projektantów. Doradca i ekspert rynku mody oraz autor podcastów.

Mieszka we Włoszech, cyklicznie przyjeżdża do Polski.

Na blogu znajdziesz publicystykę, recenzje i wywiady oraz archiwum moich artykułów publikowanych w prasie i portalach. Blog udostępniam także wybranym autorom zewnętrznym.

INTERESUJE CIĘ WSPÓŁPRACA? ŚWIETNIE!

Napisz na michalzaczynskiblog@gmail.com Prowadzę wykłady, panele i szkolenia dla firm, instytucji i uczelni.

Zaufali mi m.in. Klarna, SAR Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej, Centrum Designu w Gdyni, „Puls Biznesu”, Vogue X Galeria Mokotów, Galeria Kaskada w Szczecinie, Wroclavia we Wrocławiu, KTW Fashion Week a także marki eobuwie.pl, LPP czy Vanish oraz ASP w Łodzi, warszawskie uczelnie SGH, ViaModa, Akademia Leona Koźmińskiego i Uczelnia Łazarskiego oraz SAPU w Krakowie.

Jako influenser współpracowałem (bądź nadal współpracuję) m.in. z markami COS, New Balance, Bytom, Reserved, Uniqlo, Elektrownia Powiśle, Stary Browar, Hario czy Bialetti.

Doradzam firmom i projektantom w zakresie wizerunku, szeroko pojętego marketingu, PR-u, relacji z mediami i samego produktu. To konsultacje skrojone na miarę; każdemu klientowi pomagam indywidualnie. Składają się z kilku etapów. Ilu? Zależy od twoich potrzeb – czasem wystarczy ci jeden, czasem trzy. W pakiecie otrzymasz własny e-podręcznik z omawianymi zagadnieniami.

Możliwa jest również komercyjna współpraca z twoją marką czy przedsięwzięciem. Oferta obejmuje moderację debaty czy poprowadzenie wydarzenia, wpis na blog, podcast – u mnie lub poprowadzenie go u ciebie – posty w moich social mediach oraz tworzenie materiałów na twoją stronę www, informacji prasowych czy do wydawnictw specjalnych jak katalogi czy magazyny.

Jeśli chcesz być na bieżąco, czytaj moje komentarze na FB, a relacje i zdjęcia oglądaj na IG .

Jak wiemy, kto ożeni się z modą, ten szybko zostanie wdowcem. Jeśli nie chcesz podzielić tego losu, czytaj felietony z cyklu Siedź Halina, to twoje święto i słuchaj podcastu Jak wytrzymać z ludźmi? O modzie tam prawie ani słowa.