Nowy odcinek podcastu. Jak kupuję ubrania: mój osobisty przewodnik po zakupach i stylu.

Dziś dzielę się własnymi patentami na garderobę. Okazało się to dla was na tyle ciekawe i pomocne – mój niedawny artykuł na ten temat (zobacz TU) zdążyło już przeczytać blisko 20.000 osób, że nagrałem jego dźwiękową, rozszerzoną i uzupełnioną wersję.

Co, jak i kiedy kupuję? Którym markom ufam? Co myślę o polskiej modzie męskiej? Czy bawełna = jakość i kiedy z niej rezygnuję? Czy warto kupić szóstą czarną marynarkę, gdy ma się ich już pięć? Czy dżinsy na pewno są ponadczasowe i zawsze warto mieć parę niebieskich? No i czy wszystko w szafie musi do siebie pasować, choć to przecież niekreatywne? Spoiler: powinno. 

Opowiadam o wyprzedażach i outletach, o tkaninach przyjemnych dla ciała, ale też takich, dzięki którym ubrania wyglądają na porządne i drogie. Jest o trzymaniu dyscypliny w szafie, shoppingu za granicą, kupowaniu w sklepach vintage i sprzedawaniu na Vinted. Oraz – oczywiście – o wydawaniu pieniędzy. To rady i wskazówki uniwersalne dla każdej z płci.

Podcastu posłuchasz na YouTube (TU) i platformach streamingowych, w tym na Spotify. Interesują cię wszystkie moje nagrania w jednym miejscu? Znajdziesz je TU.

Fot: Harel

Grafika podcastu: Małgorzata Gurowska Intro: Ania Rusowicz / Nixes Montaż: Szafa Pełna Dźwięków

Słuchajcie moich podcastów <TU>, komentarze czytajcie na Facebooku <KLIK>, a ładne rzeczy, ładne miejsca i ładne stories oglądajcie na Instagramie <KLIK>.

Dodaj komentarz