„Jak wytrzymać z ludźmi?”. Mój nowy podcast już dostępny!

W dodatku – cały pierwszy sezon! Nie trzeba zatem czekać tygodnia – ani, co częstsze – dwóch na kolejny odcinek. Wszystko dla was gratis, więc prośba o udostępnianie, subskrybowanie, komentowanie, lubienie i oczywiście słuchanie. 

A o czym tym razem? Podaję w formie rebusu:

1. To jest Michał ten co wiesz/ O! Agnieszka! ciekawe czy ma ten sam numer?/ Chodzi o to, żebyś mi załatwił robotę/ Nie wiem, jak możesz żyć w tym kraju/ Co u mnie? Stara bieda, mieszkam w kałuży, posikuję od tej wilgoci.

2. Znów wyciągnie resztki z KFC i będzie mi rzygać/ Choćby uderzył w chałupę meteoryt, jak w „Klanie” u Lubiczów/ Ale on się cieszy/ Sama sobie żryj ten chleb/ Barbie zamienia w zombie, że nie powiem, co się stało z Cindy.

3. Ogarnę trochę chatę i napijemy się kawy/ Minęliśmy jakąś fajną rzekę, nawet dwie/ Kasia, dwanaście osób za mną stoi, o teraz już trzynaście/ Z autobusem Arabów zdradziłam go/ Lotnisko zwane jest także portem lotniczym.

4. Chcesz mieć balkon jak w pizzerii Biesiadowo?/ Tylko z innymi nogami trzy razy taniej/ Ręka do góry, kto ogląda telewizję bułgarską/ Zostawisz tak te listwy?/ Pralka tutaj? Tylko zawadza.

5. Musimy porozmawiać/ Minę mają jak Teresa Lipowska. Zawsze zatroskana, zawsze przejęta/ Dzieci są tu bardzo głodne, ale zawsze uśmiechnięte/ Nie bez powodu istnieje strona „zdelegalizować polskie kabarety”.

6. Kupisz trzy bratki w Żabce i masz ładnie/ Rozróżniał Idaho od Ohio/ Nam nikt klopsików w gratisie nie oferuje/ Miliarderki też blat we kuchni zetrą/ Ale Mariusz: ja to dopiero mam problemy/ Powiedz, tylko szczerze, co ze mną jest nie tak?

Kiedy sezon 2? Gdy ten już porządnie przesłuchacie. Bo sporo się napracowałem; pomysł, nazwa i pierwsze szkice podcastu pojawiły się już w lipcu ubiegłego roku. Zabierałem na plażę notes, ołówek i godzinami spisywałem co wdzięczniejsze anegdoty. 

Bo choć wszelkie podobieństwo do prawdziwych postaci i zdarzeń jest przypadkowe, to te historie wydarzyły się naprawdę.

Słuchajcie na YouTube TUTAJ

Na Spotify TUTAJ

Albo po kolei, poniżej. Wszystkie zaś trzy (!) moje podcasty znajdziecie TU.

Słuchajcie moich podcastów <TU>, komentarze czytajcie na Facebooku <KLIK>, a ładne rzeczy, ładne miejsca i ładne stories oglądajcie na Instagramie <KLIK>.

Dodaj komentarz